⚽️Mažojo futbolo turnyras darželio „Žibutė“ pereinamajai taurei laimėti ⚽️

Lapkričio 29-ą dieną bus darželio gimtadienis. Šia proga kasmet organizuojame Mažojo futbolo turnyrą darželio „Žibutė“ pereinamajai taurei laimėti. Turnyre dalyvavo „Kregždutės“, „Saulutės“, „Voveraitės“ ir „Meškiuko“ grupių vaikai, tėveliai, mokytojos. Bendra veikla stiprina tėvų santykį su vaiku. Vaikai žaidė žaidimą „Judantys vartai“. Draugiškas tėvų varžymasis futbolo varžybose 3×3 yra šaunus pavyzdys vaikui, taip pat stiprina darželio bendruomenę. Rungtynių pratesimo metu mušant baudinius nugalėtojais tapo stipriausia tėvų komanda. 👏⚽️ Pereinamąją taurę iš „Pelėdžiuko“ grupės iškilmingai perdavė direktorė Rasa „Voveraitės“ grupės komandai. 🏆

Sveikiname nugalėtojus! Dėkoju visiems dalyviams už gerų emocijų pliūpsnį! 👍👏🤝

Neformaliojo ugdymo (kūno kultūra) mokytoja Edita Rundienė