🌿🌿🌿„Riedėkit, margi margučiai“🌿🌿🌿

Balandžio 2 d. lopšelyje-darželyje „Žibutė“ vyko šventė „Riedėkit, margi margučiai“, kurioje dalyvavo visų grupių vaikučiai, mokytojai, bei meninio ugdymo mokytojas Linas S.

Šventės metu vaikučius aplankė Velykų bobutė ir du labai linksmi kiškiai. Šventės personažai supažindino vaikučius su šv. Velykų papročiais, tradicijomis, žaidė žaidimus, deklamavo eilėraščius, dainavo dainelės. Visus šventės dalyvius ypač pradžiugino muzikinis žaidimas „Rieda margutis“.Kūrybiniam STEAM darbeliui atlikti naudojo kiaušinio trafaretą, kurį dekoravo gamtine medžiaga.

Šventės metu visi dalyviai patyrė teigiamas emocijas, pagilino žinias apie šv. Velykų tradicijas, jų reikšmę. O labiausiai visus nudžiugino margučių grožis, jų gausa, bei jų ridentuvės.

Mokytojos Vilija R., Virginija. Š., Zita Č.