🍁🍁🍁Rugsėjo 1-osios šventė🍁🍁🍁

Rugsėjis sugrąžino mus iÅ¡ vasaros džiaugsmų, pakvietė į rudenį – dar žydintį, bet jau spalvotais lapais ir besidraikančiais voratinkliais pasidabinusį. Vėlei į naują kelią – naujų darbų, atradimų, žaidimų, svajonių ir idėjų erdvę…Rugsėjo 1-oji – Å¡ventė, kuri paliečia kiekvieną iÅ¡ mÅ«sų. Nuo pat ankstyvo ryto darželio kiemas buvo pilnas vaikiÅ¡ko juoko ir jaudulio, muzikos garsų bei mielo Å¡urmulio, grupėse laukė vaikų pasiilgusios mokytojos, spalvoti balionai ir dar daug daug siurprizų… Po pietų Å¡ventiÅ¡kai nusiteikę vaikučiai, tėveliai, darbuotojai rinkosi į koncertą. Å ventės vedantieji iÅ¡radingai pasveikino vaikučius su naujais mokslo metais, įtraukė mažuosius į džiaugsmingą dainų ir judesio šėlsmą. „Eglutės“ gr. Dovyduko tėveliai Tomas Ir Indraja Čiukauskai padovanojo bendruomenei keletą muzikinių kÅ«rinių. NuoÅ¡irdžius sveikinimus bendruomenei iÅ¡sakė darželio direktorė Rasa Vaisietienė, palinkėdama visiems drąsiai skleisti sparnus į svajonių iÅ¡sipildymą, palinkėjo visiems sėkmingo, kÅ«rybingo starto į naujus mokslo metus, pasitikėjimo, naujų įspÅ«džių. Sėkmės visiems naujais mokslo metais!