🍂Virtuali kūrybinių darbų paroda „Rudenėlio paveikslas“ 🍂

🍂Virtuali kūrybinių darbų paroda „Rudenėlio paveikslas“ 🍂Druskininkų lopšelio-darželio „Žibutė“ mokytojos Virginija Ž. Ir Brigita B. nuo spalio 20 d. iki lapkričio 11 d. organizavo Druskininkų savivaldybės ikimokyklinio ugdymo įstaigų ir skyrių vaikų kūrybinių darbų parodą „Rudenėlio paveikslas“. Parodos tikslas–skatinti vaikus aktyviai kūrybinei veiklai, kuriant tema „Rudenėlio paveikslas“. Uždaviniai – skatinti ikimokyklinio amžiaus ugdytinių saviraišką, kūrybiškumą, išradingumą, komandinio darbo gebėjimus, naudojant STEAM metodą. Ugdyti vaikų sampratą apie gamtos pasikeitimą rudenį. Plėtoti bendravimą ir bendradarbiavimą su Druskininkų savivaldybės ikimokyklinio ugdymo įstaigomis. Kūrybinių darbų parodoje dalyvavo Druskininkų savivaldybės lopšelio-darželio „Žibutės“, „Bitutės“, Viečiūnų lopšelio-darželio „Linelis“, Leipalingio lopšelio-darželio „Liepaitė“ ugdytiniai.

Ačiū vaikams, mokytojoms už atsiųstus nuostabius darbelius ir bendradarbiavimą. 👏👏👏

https://www.canva.com/design/DAFRrli90NI/FS8TVp3cs-72ZZ7580gX0w/watch