💛💚❤️ MENINIO ŽODŽIO ŠVENTĖS „KELIAUJU VAIKYSTĖS LABIRINTAIS“💛💚❤️

Kovo 10 d. lopšelyje-darželyje „Žibutė“ organizuota mažųjų skaitovų meninio žodžio šventė „Keliauju vaikystės labirintais“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Šventėje dalyvavo vaikai iš Druskininkų savivaldybės lopšelių-darželių „Bitutė“ ir „Žibutė“, Viečiūnų progimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Liepaitė“, Leipalingio progimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Linelis“, Alytaus lopšelio-darželio „Pušynėlis“ bei Andriaus Ryliškio pagrindinės mokyklos Senosios Varėnos ikimokyklinio ugdymo skyriaus. Pirmojo turo atrankas sėkmingai įveikę savo darželiuose, mažieji skaitovai savo skaitomais eilėraščiais džiugino ne tik šventėje susirinkusius svečius, bet ir komisiją. Poezija vaikų lūpomis skambėjo labai nuoširdžiai. Vaikai stengėsi perteikti kūrinių nuotaiką, mintį, sceninį įvaizdį. O, kad vaikams būtų dar drąsiau, juos pasitiko ir padrąsino renginio vedėjai -mokytojos Odeta Junelytė, Aušra Budkienė ir Reda Kvaraciejienė, meninio ugdymo mokytojas Linas Savulionis, dainavo lopšelio-darželio „Žibutė“ ugdytiniai. Po visų vaikų pasirodymo kompetentinga vertinimo komisija, kurią sudarė Druskininkų kultūros centro meno skyriaus vedėja Danguolė Žėkienė, Druskininkų kultūros centro kultūrinės veiklos vadybininkas Donatas Lazauskas bei „Atgimimo“ mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Virginija Žėkaitė, paskelbė, kad šiemet gražiausiai eilėraščius deklamavo trimetis Gabrielius Pilitauskas iš Druskininkų lopšelio-darželio „Bitutė“, ketverių metų Atėnė Tamulevičiūtė iš Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyrius bei šešiametė Ema Platūkytė iš Alytaus lopšelio-darželio „Pušynėlis“. Visi vaikai gavo lopšelio-darželio „Žibutė“ direktorės Rasos Vaisietienės pasirašytus padėkos raštus ir puikias dovanėles. Klausydami mažųjų šventės dalyvių be galo džiaugėmės, kad pedagogų ir tėvelių pastangomis meninis skaitymas ir toliau puoselėjamas, nuo mažų dienų skiepijama meilė ir pagarba Tėvynei, gimtajai kalbai, o žodis vaikų lūpose teikia didžiulį pasitenkinimą ne tik mums, bet ir jiems patiems.

Mokytoja metodininkė Odeta Junelytė