🥨Gurgu gurgu į Kaziuko turgų🥨

Lopšelio-darželio „Žibutė“ kieme vyko Kaziuko mugė. Linksma, spalvinga, pilna klegesio ir šurmulio. Į šventę atvyko net pats Kazimieras ( mok. Romutė Š.) su šeimyna: pačia Kazia (mok. Ramunė J. ) ir dukryte Kazyte (mok. Laima K.). Kazimierų šeimyna vaikus supažindino su senoviniais amatais: šaukštų drožimu, krepšių pynimu, audimu, mezgimu ir verbų rišimu. Kazimieras paskelbė Kaziuko mugės atidarymą. O kiek joje visko buvo galima įsigyti, nusipirkti tai net apsakyti neįmanoma.🥨🥨🥨Pasirodo tikri darbštuoliai tie „Žibutės“ vaikučiai, jų tėveliai ir darbuotojai.👏👏👏 Na o sušalę ir išalkę galėjo apsilankyti „ARBATINĖJE“ atsigerti karštos vaistažolių arbatos, pasivaišinti riestainiais. 🥨 Nes kokia gi mugė be riestainių.🥨🥨 Prieš šventę Kazimieras su šeima grupėse aplankė ir pačius mažiausius lopšelio-darželio vaikučiu.☺️ Visą savaitę vaikai ruošėsi šiai šventei. Mokytojos su vaikais dekoravo ąsočius, kuriuos buvo galima apžiūrėti šventėje. Ačiū vaikučiams, tėveliams ir darželio bendruomenei už nuotaikingą šventę.🥨☺️

Mokytojos Ramutė J. Laima K. Romutė Š.