🎄🎅Futboliuko Kalėdos🎅🎄

2022-12-09 ,,Voveraitės” grupės vaikai Aiden, Amelija, Austėja, Darija, Joris, Domas, Aronas ir Auksė kartu su mokytoja Odeta J. dalyvavo Respublikiniame ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA) ir Masinio futbolo asociacijos (MaFA) organizuojamame tradiciniame, pačiame linksmiausiame ir viename iš didžiausių RIUKKPA renginių „Futboliuko Kalėdos“. 🎄⚽️🎅Nacionalinėje futbolo arenoje susitiko nykštukai iš visos Lietuvos. Sportiški kiškių personažai pasveikino dalyvius ir pakvietė žaisti futboliuko žaidimą, atlikti pratimus ir įveikti estafečių kliūtis. Kalėdų senelis viską matė.⚽️🎅 Labai džiaugėsi vaikų aktyvumu ir įteikė jiems dovanų. Gražių ir šiltų artėjančių švenčių! 🎅🎄Neformaliojo ugdymo (kūno kultūra) mokytoja Edita R.