Finišavo respublikinis projektas „Ikimokyklinukų žiemos Olimpiada 2023“

Finišavo respublikinis projektas „Ikimokyklinukų žiemos Olimpiada 2023“. Veiklos etapai vyko pagal STEAM (S ( gamtamokslinis ugdymas) – vaikai darė eksperimentą su ledu. Tyrinėjo ledo savybes, apipurškė ledo gabaliukus olimpinių žiedų spalvomis. T (technologijų pažinimas) – QR kodas saugo ikimokyklinukų žiemos olimpiados akimirkas ant medalio, E (inžinierinis mąstymas) – olimpiados atidarymo metu šoko bendrą šokį „Sportuok“, A (meno pasaulis) – aplikavo, spalvino olimpinius žiedus, piešė ir kūrė ant išmanios lentos žiemos Olimpiados įvaizdį, žiemos sporto šakas, M (matematika) – vaikų darbeliai puikuojasi stende pagrindinio korpuso salėje. Vaikai judėjo ir išbandė žiemos olimpines sporto šakas – žaidimai su slidinėjimo, biatlono ir rogučių sporto elementais. Žaidžiant ir patiriant sėkmę stiprėjo vaiko pasitikėjimas savimi. 😃👏

Neformaliojo ugdymo (kūno kultūra) mokytoja Edita R.