„Lietuvos mažųjų žaidynių“ didysis festivalis.👍👏

Šeštadienį į Alytaus sporto ir rekreacijos centro areną susirinko šimtai darželinukų – šurmuliavo jau trečiasis „Lietuvos mažųjų žaidynių“ didysis festivalis.👍👏Ikimokyklinukų Lietuvos mažųjų žaidynių festivalis skatina vaikus būti aktyviais, žaismingais ir žvaliais. Finalinis festivalis vyko 2023-05-13 Alytaus sporto arenoje. Festivalyje „Meškiuko“ grupės komanda, Irena, Lijana, Luknė, Jurgis, Matas ir Emilis dalyvavo ir sėkmingai įveikė teniso, lengvosios atletikos, tinklinio, tinklinio, ledo ritulio, plaukimo, meninės gimnastikos, regbio, masažo, draugystės alėjos, foto sienelės ir golfo rungtis. Kartu su mažaisiais festivaliu džiaugėsi olimpietis šaulys Karolis Girulis. Žaidėjai laimėjo taurę, medalius, džiaugėsi dovanomis. Dėkojame LTMŽ organizatoriams už puikią šventę, lopšelio-darželio „Žibutė“ direktoriai Rasai, pavaduotojoms Zitai ir Ritai, „Meškiuko“ grupės mokytojai Giedrei ir vaikų tėveliams už palaikymą ir bendradarbiavimą. ☺️💙@lietuvosmazujuzaidynes, #MažųjųŽaidynės, #LTMŽ

Edita R. neformaliojo ugdymo (kūno kultūra) mokytoja