Lietuvos ugdymo įstaigų „Žibutė“ metodinė diena Panevėžio lopšelyje-darželyje „Žibutė“

Gegužės 10 d. Druskininkų lopšelio-darželio „Žibutė“ direktorė Rasa Vaisietienė kartu su mokytojomis lankėsi Panevėžyje metodinėje dienoje „Steam per judesį“. Renginio pradžioje dalyvius pasveikino Panevėžio lopšelio-darželio „Žibutė“ direktorė Loreta Simanavičienė ir lopšelio-darželio ugdytiniai, kurie pirmą kartu su Druskininkų lopšelio-darželio „Žibutė“ vyr. meninio ugdymo mokytoju Linu Savulioniu atliko naują Lietuvos ugdymo įstaigų „Žibutė“ himną. Kadangi Lietuvos ugdymo įstaigų „Žibutė“ jau gyvuoja 5 metai, buvo atnaujintos bendradarbiavimo sutartys. Sutikimo metu Kretingos lopšelio-darželio direktorė bei Lietuvos ugdymo įstaigų „Žibutė“ įkūrėja Snieguolė Bružė įtaikė padėkas pedagogams dalyvavusiems Lietuvos ugdymo įstaigų himno kūrime, bei apdovanojo „Šauniausi Žibučių vaikai 2024 “ konkurso nominantus. Susitikimo metu stebėtos praktinės STEAM veiklos, aptartas tolesnis bendradarbiavimas.

Dėkojame Panevėžio lopšelio-darželio „Žibutė“ kolektyvui ir šiltą ir įdomų priėmimą.