LTOK finansuojamo projekto „Sporto smalsuoliai“ veiklos tęsiasi

Druskininkų lopšelio-darželio „Žibutė“ grupių „Voveraitė“ ir „Meškiukas“ vaikai lankėsi LSC sporto komplekse „Druskininkai“. Čia juos pasitiko vyriausioji administratorė  Aurelija Badyanova, kuri parodė vaikams įvairių sporto šakų treniruočių sales, treniruoklių salę ir plaukimo baseiną. Vaikai  aktyviai žaidė su gimnastikos kamuoliais treniruoklių salėje, išmėgino modernų bėgimo takelį, linksmai dūko imtynių salėje. Labai susidomėję vaikai stebėjo paauglių tinklinio treniruotę, kurią vedė Italijos nacionalinės rinktinės narė Indrė Sorokaitė kartu su savo kolega treneriu italu. Indrė Lietuvoje yra įkūrusi savo vardo tinklinio akademiją, organizuoja tinklinio stovyklas vaikams ir paaugliams. Kaip tik vieną iš tokios stovyklos treniruočių ir turėjo galimybę stebėti mažieji sporto smalsuoliai.

Dėkojame skyriaus vedėjui Arnui Argustui už suteiktą galimybę susipažinti su LSC sporto kompleksu „Druskininkai“, o vyriausiajai administratorei Aurelijai – už įdomią ekskursiją.

Edita Rundienė, neformaliojo ugdymo (kūno kultūra) pedagogė