„Šeimos diena“ 🌸🌸🌸

Geras žodis, paguodžiantis žvilgsnis, ir palaikymas – tiek daug suteikia šeima. Ji leidžia augti ir kurti, pažinti save ir kitus, daug išmoko ir viską atleidžia. Gegužės 15 d. lopšelyje-darželyje „Žibutė“ vyko šeimos dienai skirtas koncertas „Šeimos diena“. 🌸🌸🌸Šventėje dalyvavo tėveliai, seneliai, broliukai, sesutės, mūsų ugdymo įstaigos vaikučiai ir mokytojos. 👨‍👩‍👧‍👦Šventės metu, savo pasirodymus tėveliams dovanojo įstaigos vaikučiai. Renginį papuošė vaikų pasirodymai, kurie sukūrė šiltą ir jaukią atmosferą. Visi kartu su tėveliais šokome, dainavome, žaidėme, sportavome, sakėme eilėraščius. Lopšelio-darželio direktorė Rasa Vaisietienė įteikė padėkas tėveliams prisidėjusiems prie darželio vidaus ir lauko aplinkų turtinimo. 👏👏👏Džiaugiamės, kad galėjome pabūti visi kartu! ☺️Dėkojame šokių kolektyvo SOTE mažiesiems šokėjams ir Smiltei Urbonaitei už labai gražius pasirodymus. 👏👏👏Saugokime ir puoselėkime savo šeimos židinį ir branginkime tai, ką turime šalia! 💙💙💙