„Vaiko sėkmės kelias“ Socialinių pedagogų metodinė diena lopšelyje-darželyje „Žibutė“

Rugsėjo 18-ąją pietų regiono ikimokyklinio ugdymo socialiniai pedagogai susirinko į šiltą susitikimą – metodinę dieną Druskininkų lopšelyje-darželyje „Žibutė“. Šio renginio tikslas – stiprinti bendradarbiavimą tarp pietų regiono socialinių pedagogų, o dienos programa turėjo įdomių ir naudingų akcentų visiems dalyviams. Druskininkų lopšelio-darželio „Žibutė“ direktorė R. Vaisietienė sveikinimo žodis nuteikė bendrumui. Druskininkų lopšelio-darželio „Bitutė“ socialinė pedagogė V. Sorakaitė-Šeško pristatė pranešimą „Socialinio pedagogo vaidmuo ikimokyklinio ugdymo įstaigoje“. Jos patirtis ir žinios praturtino dienos diskusijas ir suteikė vertingų įžvalgų visiems dalyviams. Mokytojos L. Kudelienės atvira veikla „SEU Kimochis“ buvo puiki proga išbandyti ir sužinoti daugiau apie šią socialinio emocinio ugdymo programą. Druskininkų lopšelio-darželio „Žibutė“ socialinės pedagogės J. Balčiuvienės pranešimas „Projektinės veiklos galimybės ikimokyklinio ugdymo įstaigose“ svečius įtikino, kad projektinis darbas ne tik įdomus ir kūrybingas, bet naudingas ugdymo procesui. Druskininkų sav. Viečiūnų progimnazijos socialinė pedagogė K. Uteševa pristatė savo veiklą „Pykčio spygliai“, kurios tikslas – suprasti ir valdyti pyktį. Dienos pabaigoje dalyviai praturtino savo pedagoginį įrankių rinkinį Druskininkų lopšelio-darželio „Žibutė“ specialiosios pedagogės N. Bulotienės meno terapijos „Vaivos juosta“, edukacijoje „Vaikų kūrybos takeliu“. Dieną užbaigė praktikumas, kurio metu sudaryta galimybė dar kartą pasidalinti gerąja patirtimi, apibendrinti, reflektuoti. Metodinė diena Druskininkų lopšelyje-darželyje „Žibutė“ buvo pilna vertingos informacijos, bendravimo ir bendradarbiavimo. Ji atskleidė, kad socialiniai pedagogai turi svarbų vaidmenį ikimokyklinio ugdymo įstaigose ir nuolatinių žinių atnaujinimas yra svarbi šio darbo dalis.

Tikime, kad gerosios patirties sklaida gerins socialinio pedagogo vaidmenį ikimokyklinio ugdymo įstaigoje. ☺️👏💙